Profit 21: Extra verlofrecht toekennen? Dit is hoe het werkt

Tot Profit 21 was het alleen mogelijk om extra verlofrecht toe te kennen op basis van, functietype, leeftijd of dienstjaren.

Vanaf nu is het ook mogelijk om extra verlofrecht toe te kennen op basis van:

  • Aantal jaren tot AOW-datum
  • Geboortejaar
  • Leeftijd en geboortejaar

Nog maar 1 arbeidsvoorwaarde

Stel je hebt een CAO met daarin de volgende opties m.b.t. Extra verlof:

  1. Geboren na 1969 – Geen
  2. Geboren na 1964 voor 1970 – 36 uur
  3. Geboren voor 1965 en 58 jaar – 48 uur
  4. Geboren voor 1965 en 59 jaar – 96 uur

Voorheen had je minimaal 3 arbeidsvoorwaarden nodig en kon je extra verlofrechten op basis van leeftijd gebruiken om optie 3 en 4 te combineren in 1 arbeidsvoorwaarden. Daarnaast moest je met de hand medewerkers aan de juiste arbeidsvoorwaarden koppelen.

Vanaf Profit 21 is het een stuk makkelijker geworden want je hebt nog maar 1 arbeidsvoorwaarden nodig en je hoeft dus niet meer te kiezen. Aan de hand van geboortejaar en leeftijd bepaal je nu wie extra verlof rechten krijgt.

Hoe ziet dat eruit:

Extra verlofrechten
Gebruik je extra verlof op basis van Leeftijd vergeet dan niet, net als voorheen, op het tabje Extra verlof aan te geven op welk peilmoment de leeftijd bepaald moet worden.
Extra verlofrechten

Hulp nodig bij het inrichten van extra verlofrecht?

Mensen lezen ook...

De 5 belangrijkste trends voor jouw bedrijfsprocessen in 2023

De schizofrene leidinggevende

Medewerkers worden binnen organisaties meer en meer gezien als het kapitaal. Personeelszaken is geëvolueerd tot Human Capital Management en de beoordelingscylcus tot performancemanagement. Over dat laatste wil ik het met jullie hebben.

Lees meer »

De rol receptie binnen AFAS

Onmisbaar in veel organisaties, receptie, office en secretaresse medewerkers. Zij zijn dé ondersteunende factor binnen de organisatie. Daarom zien we het bij vrijwel de meeste organisaties terug komen, de rol Receptie binnen AFAS. Deze rol is lastig om in te richten aangezien deze medewerkers vaak op laag 9 zitten en geen rechten hebben op ‘alle medewerkers’ en toch dienen hun toegang hebben tot iedereen. Hoe je hier handig mee om kan gaan leg ik je uit in deze blog.

Lees meer »

Ga jij binnenkort over op Profit 1?

Dan helpen wij je zorgeloos over te stappen naar deze nieuwe versie!

Vraag eenvoudig je abonnement aan

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*

Na het invullen van het formulier nemen we binnen 24 uur contact met je op om de details te bespreken.